درباره ما

صنایع روشنایی آرشیدا با هدف طراحی ، ساخت و تولید محصولات روشنایی در زمینه های مختلف در سال 1395 تاسیس گردید . این شرکت در شهرک صنعتی یزد واقع شده است و با بهره گیری از روش و توان نیروهای جوان بومی سعی در تولید محصولاتی با کیفیت برتر ایرانی دارد . در بازار فعلی کشور که هزینه و سرمایه کشور توسط تجار برای آبادانی و رفاه کارگران و صنعت کشور چین هزینه می گردد، بسیار لازم به نظر می رسد که یک تولید کننده این انحصار 100% را بشکند و محصولاتی را در حوزه نام و کیفیت ایرانی برای استفاده هم وطنان تولید نماید .

صنایع روشنایی آرشیدا سعی بر آن دارد تا نسبت به تولید محصولاتی 100% ایرانی اقدام نماید تا در این گذر علاوه بر سود اقتصادی بتواند در ایجاد شغل مناسب برای تنی چند از هموطنان گام بردارد. این شرکت با هدف تولید چراغهای روشنایی LED با کاربردهای خاص در زمینه ناوبری زمینی هواپیماها ، چراغهای روشناییLED  با کاربردهای خاص در زمینه ناوبری زمینی هواپیماها ، چراغهای ضد انفجاری ، چراغهای گلخانه ای و چراغهای پزشکی و همچنین چراغ های روشنایی معمول قابل استفاده در بزرگراه ها و برجهای روشنایی و همچنین مصارف خانگی تاسیس گردیده است . استفاده از توان و درخشش ایرانی و همچنین تولید 100% محصولات در داخل کشور آن چیزیست که ما بر آن می بالیم و لبخند رضایت مشتریان را ناشی از کیفیت محصولات خود می دانیم .

1-کسب رضایت مشتریانعزیر با تکیه بر کیفیت محصولات و ارائه خدمات پس از فروش مناسب.
2- تولید محصولاتی با دانش و توان جوانان ایرانی و محصولاتی 100% ایرانی ،ساخت ایران واقعی.
3- خط تولید کامل و از صفر تاصدی تولید محصولات LED .
4- ساخت PCB ، درایورها ، بدنه های پلاستیکی ، دایکاستی و دیودهای نوری در داخل شرکت و توسط کارگران ایرانی
5- اولین شرکتی که گارانتی تعویض بی قید و شرط 3 تا 5 ساله برای کلیه محصولات خود ارائه میدهد
6- تلاش در راستای تولید محصولاتی با قیمت مناسب که علاوه بر کیفیت فوق العاده بالا بتواند قدرت خرید مشتریان را نیز بالا ببرد
7-تلاش در جهت شناسایی نیاز های مشتریان عزیز و تولید محصولاتی جهت رفع این نیازها

1- رضایت مشتریان و مصرف کنندگان
2- تولید محصولاتی 100% ایرانی
3- تولید صفر تا صدی محصولات
4- ساخت کلیه اجزا در داخل کشور
5- ارائه گارانتی معتبر
6- قیمت مناسب
7- بخش R&D فعال